Jeśli oczywiście z nią wszystko w porządku nie zastanawiaj się nawet nad nią 



Jeśli oczywiście z nią wszystko w porządku nie zastanawiaj się nawet nad nią 

Ogólnie jest za***ista


Tak jak mówią poprzednicy, 20km to nic, ja mam doswojej 25 km i luźnoShark pisze:Mam dla was pytanie, czy 20km to duża odległość ? Mnie się zdaje że nieA co ważne ona też lubi motocykle, może nie jara się tym tak bardzo jak ja, no ale dojdziemy do tego
. Tak pytam was jakie jest wasze zdanie.











Jak się z tamtym rozstanie (kwestia czasu) to sama do Ciebie przyjdzie











speeder pisze:trzeba im pomagać w wyborze

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości