• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

jak podłączyć paski led?

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
bartasix96
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 wrz, 2012
Lokalizacja: Prochy (wielkopolska)

jak podłączyć paski led?

Postautor: bartasix96 » śr 27 mar, 2013

Witam chciałbym sobie podłączyć paski led ale nie bezposrednio do akumulatora bo jak ktoś wyczai włącznik to mi włączy i sie akumulator wyłąduje a ja nie odpale. Chodzi mi o takie podłączenie żeby można było właczyć dpiero po przekreceniu stacyjki.


bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: jak podłączyć paski led?

Postautor: bzyk990 » śr 27 mar, 2013

Odpinasz kostke od stacyjki i przykładasz kabelki(rożne kombinacje) az ci sie zaswiecia pasek led(Ja tak zrobiłem w swojim ogarze i mam mam po przekreceniu kluczyka dopiero moge właczyć :) )
ÂŻycie to nie jest zabawa!

Moja ulubiona gra
Kliknij nic cie to nie kosztuje!
Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.
Obrazek

Awatar użytkownika
cysta
Specjalista
Specjalista
Posty: 198
Rejestracja: pt 12 sie, 2011
Lokalizacja: ÂŁowicz

Re: jak podłączyć paski led?

Postautor: cysta » śr 27 mar, 2013

bzyk990 pisze:Odpinasz kostke od stacyjki i przykładasz kabelki(rożne kombinacje) az ci sie zaswiecia pasek led

<simfacepalm>

Bo najprostsza probówka 12voltowa za 6zł to jest burżuazja... Chłopie, nie chwal się takimi pomysłami.

Najtańszy sposób- ruszyc się po "tester instalacji"/probówke jak kto woli, za pół paczki fajek to zakupić i klamerką do masy i szukać gdzie jest plus po przekręceniu kluczyka.
Poszukaj przy przerywaczu kierunkowskazów. Tam jeden jest plus po stacyjce.
Obrazek
Ostatnio zmieniony śr 27 mar, 2013 przez cysta, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl