Ale kask... Porażka... za uja bym w tym nie jeździł nawet na rowerze
To miłego zimowania
Ja nie mam zamiaru
LwG




Ja nie mam zamiaru




... dobra koniec pedałowania






tutaj kąta







Wiem, że późno.
Traska 7km w jedną stronę. Tutaj zdjęcia z sesji:
Garaż mi przeszedł zapachem palonego plastiku, wyprowadziłem ogara z garażu na wywietrzenie.
Muszę jednak przyznać rację adrolowi, który słusznie twierdził na początku tematu, że może się zacząć palić.
Będę wdzięczny za przeczytanie.


Zacznij się przyzwyczajać do długich tras, bo w wakacje lecimy na Oćwiekę
Lewa!


po wycięciu, ryski postaram się wkrótce usunąć
sonda przyklejona silikonem do 300 stopni
Chińska jakość rozsypała się przy odpalaniu pod kościołem przed święceniem pojazdów.
I tutaj obrotomierz, który prawdopodobnie znajdzie się po prawej stronie licznika na tym samym plastiku. Ale chyba dopiero zimą.


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości