Elo co sądzicie która opona będzie lepsza ?
http://moto.allegro.pl/opona-heidenau-1 ... 25939.html
http://moto.allegro.pl/opona-duro-hf319 ... 39203.html







wiadomo ze nie z najwyższej półki ale dobre 

Ale właśnie się zastanawiam czy nie kupić Heidenau . Bo co jak co ale wiesz Duro teraz sprawdziłem China a Heidenau Niemcy .



która lepsza ? i czy się opłaca ? jak macie jakieś linki do dobrych(sprawdzonych) to podajcie

wysokość 70 będzie sie dobrze trzymać rantu czy za niska 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości