krzysiello, klej został po naklejkach

papier wodny 150 i jedziesz z koksem
Klej po naklejkach to pikuś jeśli się później maluje... Gorzej jak ma się to zedrzeć, a nie naruszyć powierzchni lakierniczej...
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...
Pozdrawiam
BeNeK
Lewa
