• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Przerobienie przedniej lampy

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Przerobienie przedniej lampy

Postautor: Dawid277 » śr 27 lut, 2013

Siemanko jak przerobić przednią lampę na żarówkę H4 ? Bo mam ledową żarówkę ale na H4 i chyba jak bym przerobił to bym nie miał długich nie ?


Awatar użytkownika
EnZo
Specjalista
Specjalista
Posty: 177
Rejestracja: ndz 09 gru, 2012
Lokalizacja: Szczytno
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Przerobienie przedniej lampy

Postautor: EnZo » śr 27 lut, 2013

Obrazek

Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Re: Przerobienie przedniej lampy

Postautor: Dawid277 » śr 27 lut, 2013

Dzięki a odbłyśnik się nie spali ?

Awatar użytkownika
EnZo
Specjalista
Specjalista
Posty: 177
Rejestracja: ndz 09 gru, 2012
Lokalizacja: Szczytno
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Przerobienie przedniej lampy

Postautor: EnZo » śr 27 lut, 2013

Nie powinien . Osobiście sam mam H4 i nic się nie pali :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Re: Przerobienie przedniej lampy

Postautor: Dawid277 » śr 27 lut, 2013

Oki dzięki masz pomógł :P


Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Przerobienie przedniej lampy

Postautor: piotrus96 » czw 28 lut, 2013

Nic nie przerabiaj jeśli masz zamiar wstawić h4 w ledzie. To nie daje wcale światła. To co masz teraz da o wiele więcej niż ten LED :D

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Przerobienie przedniej lampy

Postautor: Lukas995 » czw 28 lut, 2013

Dużo lepsze światło jest na h4 niż na tej zwykłej chińskiej.. :D Topić się nie powinno , ja mam już drugi sezon h4 i jest dobrze :D

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Przerobienie przedniej lampy

Postautor: piotrus96 » czw 28 lut, 2013

Lukas995, na zwykłym h4 o milion razy lepsze,ale nie na ledowej h4 :D

ziom12221
Specjalista
Specjalista
Posty: 177
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: SzynkielĂłw

Re: Przerobienie przedniej lampy

Postautor: ziom12221 » czw 28 lut, 2013

kup zwykłe h4 ledowe to gówno

Miki
Posty: 6
Rejestracja: ndz 24 lut, 2013
Lokalizacja: Wielkolas

Re: Przerobienie przedniej lampy

Postautor: Miki » sob 02 mar, 2013

Zależy jaką włożysz żarówkę, np. 65/55W H4 jest duże prawdopodobieństwo stopienia się odbłyśnika. Ja mam założoną 35/35W i lampa jest troche ciepła.
Ostatnio zmieniony ndz 03 mar, 2013 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl