Doszedłem do wniosku iż że z tyłu jest VeeRubber w Łośku i trzyma się świetnie to na przód też będzie dobra.
bumek łapaj linka może Cię zainteresuje http://allegro.pl/opona-romet-komar-oga ... 85355.html











m_isie_k pisze:Chłopaki czy opona 120/60 do ogiego 2008r wejdzie lub 120/70
i w prowadzeniu też du** .. bo 'podwinie' Ci pod rant
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości