• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Lusterka Ogar 900

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Lusterka Ogar 900

Postautor: bzyk990 » sob 16 lut, 2013

Witam,
Jakie proponujecie lusterka do ogara, bo te co aktualnie mam to do bani :)
Cena też ,żeby nie była za duża :P
ÂŻycie to nie jest zabawa!

Moja ulubiona gra
Kliknij nic cie to nie kosztuje!
Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.
Obrazek


Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Lusterka Ogar 900

Postautor: Vesper » sob 16 lut, 2013

Ja mam te i są naprawdę super. Na moto extra się prezentują, gorzej z widocznością :S

http://allegro.pl/lusterka-skuter-motor ... 01776.html - cena też dobra, chyba że podróby.
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Lusterka Ogar 900

Postautor: Lunatyk^ » sob 16 lut, 2013

Takie jak racing ma w serii są fajne. Poszukaj w necie ;p

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Lusterka Ogar 900

Postautor: Lukas995 » sob 16 lut, 2013

Również polecam koso :D wygląd kozak :D

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Lusterka Ogar 900

Postautor: bzyk990 » sob 16 lut, 2013

VespeR, a mozesz mi zrobić fotke jak wygladaja w motorze?
Ostatnio zmieniony sob 16 lut, 2013 przez bzyk990, łącznie zmieniany 2 razy.
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek


Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Lusterka Ogar 900

Postautor: Vesper » sob 16 lut, 2013

Teraz nie mam żadnej foty, ale tutaj masz jak wyglądają w "kiblu"

http://imageshack.us/gal.php?id=q5qk3c_ ... dbcmuPU3JI

I kolega Lukas995, ma na PJ foty też z tymi lusterkami :))
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Lusterka Ogar 900

Postautor: bzyk990 » sob 16 lut, 2013

A dlaczego gorzej z widocznością?
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek

Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Lusterka Ogar 900

Postautor: Vesper » sob 16 lut, 2013

No bo są mniejsze lustra od oryginalnych, więc troche kijowato.
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Lusterka Ogar 900

Postautor: bzyk990 » sob 16 lut, 2013

Aha :p
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl