• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

zlot pomorskie 2012

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
szkudnik4
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: pomorskie

zlot pomorskie 2012

Postautor: szkudnik4 » czw 11 paź, 2012

witam

wie ktoś czy gdzieś w pomorskim jest zlot z okazji zakończenia sezonu?


Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: kuba2354 » ndz 14 paź, 2012

Raczej nic sie nie szykuje. -,- szkoda. Sam bym sobie śmignął. ;D Na pewno w grudniu w Gdańsku bedą Motomikołaje - jak co roku przez x lat :) Z Zaspy na Szpaner Platz do Gdyni. :D
HONDA !

2T mooooc xd

http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
fil-man
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: wt 25 wrz, 2012
Lokalizacja: GdaĂąsk

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: fil-man » sob 03 lis, 2012

No moto mikołaje obowiązkowo należy odwiedzić <radocha> :D

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: Lunatyk^ » sob 03 lis, 2012

Gdzieś koło bytowa pewnie ,rozpoczęcie też było.
W Janowie chyba.

adrol

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: adrol » sob 03 lis, 2012

dokładnie chyba tylko moto mikołaje będą. Będzie ktoś z forum? Ja może będę na R1 jak czas i pogoda pozwoli :)


Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: kuba2354 » sob 03 lis, 2012

adrol, fil-man, ja będe obowiązkowo na mikołajach :D rok temu cholernie mi się podobało mimo, że byłem Rometem : P

Ale cisza.. nic nie mowią o zlocie. ; /

edit : MAM : D

Parada Niepodległości Gdańsk 2012-11-11 start Godzina 10:00
Stowarzyszenie Motocyklowe "Lotor" jako współorganizator Parady Niepodległości w Gdańsku , pragnie serdecznie zaprosić wszystkie kluby motocyklowe oraz motocyklistów , do wzięcia udziału w paradzie niepodległości która odbędzie się w Gdańsku 11 listopada 2012 o godzinie 10:30.

Zbieramy się wcześniej: już od 9:00.
Grupy zmotoryzowane podjeżdżają WYŁĄCZNIE od ul. Wałowej. Grupy piesze zbierają się na ul. Targ Rybny. Czoło Parady znajduje się na ul. Podwale Staromiejskie - na wys. Technikum Łączności

Parada Niepodległości Gdynia 2012-11-11 start godzina 12:00
Po paradzie w Gdańsku proponujemy wspólny przejazd kolumną motocykli do Gdyni w celu ustawienia się do Gdyńskiej parady , która rozpocznie się przy dworcu Głównym w Gdyni .
PROGRAM
10.00 Msza Święta w intencji Ojczyzny – Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
12.00 Gdyńska Parada Niepodległości ulicą 10 lutego (zbiórka o godz. 11.30 – Plac Gdynian Wysiedlonych, trasa: ul. 10 Lutego do Skwer Kościuszki)
13.00 Uroczyste złożenie kwiatów na Płycie Marynarza Polskiego
13.00-15.00 Studio Foto, Grupy Rekonstrukcji Historycznej, Wystawa zabytkowych pojazdów – Parking przy Centrum Gemini
13.00-15.00 Stacja Niepodległość – działania teatralne na Dworcu PKP Gdynia Główna oraz na placu przydworcowym

: )
Ostatnio zmieniony sob 03 lis, 2012 przez kuba2354, łącznie zmieniany 1 raz.
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

szkudnik4
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: pomorskie

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: szkudnik4 » pn 10 gru, 2012

ktoś wie o rozpoczęciu sezonu na pomorskim jeszcze trochę daleko ak trzeba się przygotować :)

adrol

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: adrol » wt 11 gru, 2012

niestety na zlocie mikołajkowym mnie zabrakło, pogoda nie pozwoliła :( u mnie było biało więc nawet nie próbowałem :(. Co do rozpoczęcia to mi jeszcze nic nie wiadomo, ale jak tylko się trochę ociepli to wskakujemy na maszyny, albo kupujemy teraz crossa i latamy zimą :D

bazyl815
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: wt 13 gru, 2011
Lokalizacja: Chojnice

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: bazyl815 » czw 31 sty, 2013

organizujecoe cos na sezon 2013 w woj. pomorskie?
Naked 120cc rr OGIEÑ!!!

; ))http://polskajazda.pl/Motocykle/Motorowery/143185

szkudnik4
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: pomorskie

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: szkudnik4 » czw 31 sty, 2013

słyszałem że 27 kwietnia 2013 o godz. 13.00 jest zlot w Szymbarku (koło domu do góry nogami) i chyba będę się wybierał. Podobnież będą tam: wyścigi, ognisko z własnymi kiełbaskami, przejażdżka po okolicy i chyba zwiedzanie domu za swoją kasę oczywiście :)

Awatar użytkownika
rafax36
Uczeń
Uczeń
Posty: 39
Rejestracja: wt 25 wrz, 2012
Lokalizacja: Kartuzy

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: rafax36 » sob 02 lut, 2013

wypadało by jechać z większym gronem osób z forum :D do szymabrku daleko nie mam z ostrzyc :)

szkudnik4
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: pomorskie

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: szkudnik4 » sob 02 lut, 2013

ja z malborka to kawałek <lol>

Awatar użytkownika
rafax36
Uczeń
Uczeń
Posty: 39
Rejestracja: wt 25 wrz, 2012
Lokalizacja: Kartuzy

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: rafax36 » pn 11 lut, 2013

szkudnik4, no to są już 2 chętne osoby ja i ty :P

szkudnik4
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: pomorskie

Re: zlot pomorskie 2012

Postautor: szkudnik4 » pn 11 lut, 2013

ale jeszcze zobaczę czy pojadę



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl