Oprócz Ogara 900 mam motorynkę, której V-max wynosi równe 39km/h. Co mam zrobić żeby jechała szybciej, lepiej chodziła i wgl. Chodzi mi o takie rzeczy jak przeczyszczenie czegoś, podniesienia bądź opuszczenia iglicy itp. albo co najlepiej wymienić żeby dało znaczący efekt w prędkości bądź mocy rometa. Mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi










chcę żeby jeździła w miarę zrywne i szybko i wujek mi powiedział że miałby na taką ochotę dla wnuka jak lekko podrośnie i do takiego jego lasku żeby na piechotę nie chodzić tylko dla tego wnuka to by zwykła wystarczyła



