Jak myślicie opłaca się wgl kupować taką szybkę ?
I do niebieskiego streeta będzie pasować bardziej niebieska czy czarna ?
http://allegro.pl/szyba-puig-niebieska- ... 19054.html
http://allegro.pl/szyba-owiewka-naked-b ... 71650.html




też miałem chęć ją kupić ( tą czarną ) ale nie kupilem i lepiej naked goood 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości