









speeder



.Moto troszkę przykurzone
. Czekam na wiosnę, przynajmniej na marzec, aż śnieg stopnieje. Jakieś fotki:


ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić, że w moto masz tylko jedno lusterko 






. Na dodatek kolega kupił Sende
. W porównaniu do Rieju, Derbi jest niższe i trochę krótsze. Macie jakieś fotki:


.







.Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości