Postautor: to&owo » wt 15 sty, 2013
Outer ,sory ,ale to jest kołek nie noga xD zero separacji ,a druga sprawa noga wydaje się za mała jak na 75cm,ale to może przez słabą separację i chyba jednak ten cudny gen gdzieś zniknął xD teeraz po paru kontuzjach już nie tyram ze 3 miechy ,nóg od 4 ,bo mam zerwane więzadło krzyżowe kolana i pomagam ludziom dając rady itd. i powiem ci ,że ostatnio "obsługiwałem gościa " z udem 61 ,ale dociętym do prążków i wyglądało to sporo lepiej .