• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Siłka..;D

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Siłka..;D

Postautor: Outer » wt 15 sty, 2013

No widzisz i masz noge cypisek jak ja. <troll>


Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Siłka..;D

Postautor: MaraS » wt 15 sty, 2013

na twój temat kolego nie będę się już wypowiadał, bo po prostu szkoda mi czasu na Ciebie ;)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » wt 15 sty, 2013

Outer ,sory ,ale to jest kołek nie noga xD zero separacji ,a druga sprawa noga wydaje się za mała jak na 75cm,ale to może przez słabą separację i chyba jednak ten cudny gen gdzieś zniknął xD teeraz po paru kontuzjach już nie tyram ze 3 miechy ,nóg od 4 ,bo mam zerwane więzadło krzyżowe kolana i pomagam ludziom dając rady itd. i powiem ci ,że ostatnio "obsługiwałem gościa " z udem 61 ,ale dociętym do prążków i wyglądało to sporo lepiej .

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Siłka..;D

Postautor: Outer » śr 16 sty, 2013

Powiem ci inaczej, ta noga na tym zdjęciu wygląda jak baleron. I nie twierdzę, że tak na zdjęciu nie wygląda, w realu jest całkowicie inna. :)
Z genu nie korzystam w 50% nawet, bo leń jestem.
Ostatnio zmieniony śr 16 sty, 2013 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Siłka..;D

Postautor: MaraS » śr 16 sty, 2013

Pokarz zdj całego siebie i dopiero ocenimy :)))


Awatar użytkownika
Stefcio997
Weteran
Weteran
Posty: 337
Rejestracja: sob 17 mar, 2012
Lokalizacja: Olsztyn (W-M)

Re: Siłka..;D

Postautor: Stefcio997 » czw 17 sty, 2013

Widzę że tradycyjne spiny i nierówne oceny. Coś jak kucharz, któremu zawsze lepiej smakuje to co sam zrobi, tak wy, lepiej oceniacie siebie niż innych. MaraS nie powiem, niezłe plecy. sądząc po focie, tak na prawdę kosmosu niema, ale wyrzeźbione i wszystko widać jak trzeba. co do reszty, nie masz czym się jakoś szczególnie chwalić.[/b]
Ostatnio zmieniony czw 17 sty, 2013 przez Stefcio997, łącznie zmieniany 2 razy.
She's not girl, she's so bad.
She's the best ride I ever had.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22630240

Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Siłka..;D

Postautor: MaraS » czw 17 sty, 2013

wiem co mam i nie chwalę się że wszystko mam super, bo muszę jeszcze dużo dopracować, ale cały czas ćwiczę i dążę do tego. A co do outher niech po prostu wstawi swoje całe zdj i się pochwali, a nie tylko nogi która wygląda jak pień.. A chwalić mam się czym, bo nie widziałem rówieśnika tak zbudowanego, a po za tym zrobił sobie dobre ciało to są godziny spędzone w siłowni i przerzucone tony ciężarów, i trzeba mieć jeszcze dobry gen, bo nie każdy może się tak wypakować. :)
Ostatnio zmieniony czw 17 sty, 2013 przez MaraS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Brzeszczot
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 09 sie, 2012
Lokalizacja: Lublin

Re: Siłka..;D

Postautor: Brzeszczot » pt 18 sty, 2013

Ja mogę wstawić Wam swojego bica :D


A mata :D
Obrazek
bez ćwiczenia wcześniej zdjęcie zrobione czyli nie napompowany ;pp haha nie ma nic ciekawego ;)
Ostatnio zmieniony pt 18 sty, 2013 przez Brzeszczot, łącznie zmieniany 1 raz.
bĂŞdzie moc!! ;)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Siłka..;D

Postautor: Yato » wt 22 sty, 2013

pochwalcie się obwodami przyrodzenia, jak prawdziwy chłop a nie bica i klaty <yea>
:)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » wt 22 sty, 2013

nie ma czym Yato ,ale widzę masz chłopie hotfakierskiego giena <troll>

Awatar użytkownika
sebastian_16
Specjalista
Specjalista
Posty: 237
Rejestracja: pn 08 paź, 2012
Lokalizacja: SkoczĂłw

Re: Siłka..;D

Postautor: sebastian_16 » czw 24 sty, 2013

Jak przybrać na masie, mam 173cm wzrostu i ważę 55kg. Przy tej wadze nie opłaca się za bardzo ćwiczyć więc najpierw chcę przybrać na masie. Co polecacie ? ;)

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Siłka..;D

Postautor: BeNeK » czw 24 sty, 2013

Dużo żryc, mało się ruszac...
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » czw 24 sty, 2013

opłaca się ćwiczyć. jak ja zaczynałem miałem 170cm wzrostu i jakieś 49kg wagi. dieta bogata w białko i węglowodany ,rozsądny trening ,do tego jakiś basen ,bieganie ,gra w piłkę.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Siłka..;D

Postautor: Lukas995 » czw 24 sty, 2013

Gainera jakiegoś kup + do tego jakaś dieta, no i siłka :P ćwiczyć trzeba :p

Awatar użytkownika
krygom15
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: Manasterz

Re: Siłka..;D

Postautor: krygom15 » pt 25 sty, 2013

Lukas995, biorę to i dieta jest i zaczyna sie co dziać bo na sucho nic z tego ;p



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl