Postautor: MAGIK » śr 13 lut, 2013
Ello w lipianach bedzie zlot militarny.fjnie bylo..bylo takie bagno i przez nie czolgiem przejezdzali...pozniej przez te bagno crossem jezdzilk i quadami.a najlepsze jak gosciu wpadl komarkiem i zaczol jezdzic...
A jeszcze samochodami terenwowymi jezdzili
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,
Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto