Wpłaty za naklejki za pomocą SMS:
- mateusz167 5zł
- Dargas 5zł
- Ogarek75 9zł
- teusz66 9zł
- dyzio0394 9zł
- Gabriel172 9zł
Razem: 46zł
Te pieniądze są na "wirtualnym portfelu" - za nie możemy opłacać TYLKO serwer i domenę.
Wpłaty za naklejki przelewem:
- Andyhetman 10zł
- Brukx 10zł
- Choinka 10zł
- Speeder 10zł
- Ziom97 17zł
- Pavaczek 20zł
Razem: 77zł
Koszty które poniosłem:
- Zakup 49 naklejek - 56,20zł
- Wysyłka 13 listów priorytetowych - 13*1,95zł = 25,35zł
- Kosztów kopert nie będę liczył bo to groszowe sprawy.
[center]Razem: 81,55 PLN[/center]
Czyli wyszło że jestem 4,55zł na minusie, ale z racji tego że użytkownik Michalk001 wpłacił na forum 40zł, to mamy jeszcze 35,45zł pieniędzy forumowych w gotówce.






nie no żart ,postaram się jeszcze coś wpłacić ,ale nie wiem jak to z kasą będzie ,teraz buty kupiłem ,ciężar ,i profil metalowy więc spłukany jestem
dobrze że coś kasy zostało

nawet tata na poczcie ma znajomych to się pytał czy coś przyszło na nasz adres i nic nie ma 



- ja nie w temacie to chociaż obejrzę.