• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Daelim VT 125 Custom

Zaprezentuj swoją maszynę.
michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Daelim VT 125 Custom

Postautor: michau_ek » ndz 06 sty, 2013

Daelim VT 125 Custom

Krótki opis:
- rok 1999,
- przebieg 21k,
- silnik na licencji hondy, 4ro zaworowa głowica, moc 9kw/12 km wg. dowodu rejestracyjnego,
- waga 150 KG,
- gabaryty ogromne jak na 125tkę,
- stan BDB,

Moto ogólnie w fajnym stanie, nie ma żadnych problemów z jazdą, po puszczeniu kiery przy 80 km/h jedzie prosto,odpala na zimno czy ciepło 100 km/h osiągalne w każdych warunkach,v max 110-115 km/h (pomiar licznikowy), mimo dużej wagi i sporych gabarytów moto jest bardzo łatwe do ogarnięcia, siedzi się bardzo wygodnie (jak na sofie :D), jazda jest bardzo przyjemna. Z ciekawostek to posiada 2 klaksony oraz 2 wydechy (wydechy całe zabebeszone, są bardzo ciche i nie dają najładniejszego dzwięku... ale zawsze można coś z tym zrobić ;) )

Niestety motocykl jest zarejestrowany tak jak powinien - czyli na motocykl, w dowodzie wbite 9kw, czyli bez problemu można poruszać się na a1. Skąd mała blacha? nie pytajcie ;)

Zapłaciłem za niego tyle ile zazwyczaj płaci się za dobitego chińczyka, ma ważne oc oraz przegląd, niedawno wymienione opony oraz akumulator.

Plany? narazie brak - mam 5 motorków w garażu i sam się zastanawiam jakim cudem to się stało...


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


FILMIK:
http://www.youtube.com/watch?v=gXmRfLlI ... e=youtu.be

Może mieć jakąś blokadę? bo skrycie marzę o tym aby wkręcił się jeszcze troszkę wyżej :D

Ogólnie co o nim myslicie? podoba się czy nie? bo jest to troszkę inne moto niż wszystkie ;)


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: Bumek » ndz 06 sty, 2013

Jak na chińską 125-tke wyglądem naprawdę powala :) Jakość wykonania lepsza od ferro i ogarka? Jak z kompresją? :)

Edit: No i fajnie było by gdybyś zrobił zdjęcie całej swojej kolekcji ;P
Ostatnio zmieniony ndz 06 sty, 2013 przez Bumek, łącznie zmieniany 1 raz.

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: michau_ek » ndz 06 sty, 2013

foto kolekcji będzie... :P


ten motorek to chin chyba nie widział :P jezdzi się zupełnie inaczej niż chinczykiem, firma chyba jest koreanska... no i motorek jakością wykonania zdecydowanie odbiega od wszystkich posiadanych przezemnie chinczyków ;)

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: EDEKNWZ » ndz 06 sty, 2013

zaje**** motorek coś czuje że on jest podobnie wykonany jak ten hujsungi ;) a ciekawy jestem ile dałeś za niego ? :p

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: choinka » ndz 06 sty, 2013

Motorek w porządku ale weź go tak nie kręć na luzie bo szkoda silnika. Chociaż żeby odcięcie miał to by był sens tale tak to takie wycie bez sensu jest.


michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: michau_ek » ndz 06 sty, 2013

EDEKNWZ, no już mówiłem ile dałem... za tą cene nie da się kupić doinwestowanego chińczyka ;)


choinka, zazwyczaj to on tak nie dostaje... ale jak silnik był rozgrzany, filmik się nagrywał, to można było go pare razy zarkęcić - ogólnie będę o niego dbał, bez większych katów czy cos;P

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: choinka » ndz 06 sty, 2013

Rozumiem Cie ale nie chciał bym tak robić. Na Twoim miejscu bym się pozbył tych tłumików i zmienił na jakiś pojedynczy :)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: michau_ek » ndz 06 sty, 2013

gdybym dajmy na to robił a1, jezdził na legalu... to byłby piękny głośny przelot ale.. wiesz jak jest, na razie zostaje tak jak jest...

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: choinka » ndz 06 sty, 2013

A to masz plany jakiegoś użytkowania tego czy nie bardzo?

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: michau_ek » pn 07 sty, 2013

przez zimę będę nim sporadycznie jezdził, na wiosne przygotowuje do sezonu i wystawiam na sprzedaż - im dłużej się nie sprzeda tym dłużej będę nim jezdził, jeśli jednak się sprzeda, sprzedadzą się także moje chińczyki to powinno być znów bardziej konkretne moto :)

Awatar użytkownika
Pawel97
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Lokalizacja: Radecznica

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: Pawel97 » pn 07 sty, 2013

Osobiście to wam powiem że dźwięk jest łudząco podobny do Kawasaki Eliminator 125 :)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: choinka » pn 07 sty, 2013

No to powodzenia w planach :)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: michau_ek » sob 02 mar, 2013

Motorkiem zrobiłem ok. 400 km bez najmniejszego problemu, wszystko śmiga jak nowe, więc jest co najmniej dobrze :D

jakby ktoś był chętny:
http://tablica.pl/oferta/daelim-vt-125v ... 2ktHL.html

nie spieszy mi się specjalnie, lecz jak będzie kupiec to oddam :)


teraz pytanie: ile osób było na spotkaniu na rozpoczęcie sezonu na moim podwórku?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: Lukas995 » sob 02 mar, 2013

michau_ek pisze:teraz pytanie: ile osób było na spotkaniu na rozpoczęcie sezonu na moim podwórku?


2 ? :D

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Daelim VT 125 Custom

Postautor: michau_ek » sob 02 mar, 2013

3 łącznie ze mną, muszę się tego pozbyć jak najszybciej :D



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl