• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Zaprezentuj swoją maszynę
fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » ndz 07 paź, 2012

Alp3n, Tak, miałem. Tylne koło od nowości było źle zaplecione i szprychy zaczęły wylatywać po kolei. Zmieniłem je na koło od Suzuki DR 400. Skała :).

adam94pp, To jest to co na tej aukcji http://allegro.pl/skaj-motocyklowy-na-s ... 35623.html
Fajny gumowaty materiał, dupsko się nie ślizga i ładnie wygląda.
Tylko trzeba umiejętnie założyć i naciągnąć i wygląda super.


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: Alpen » ndz 07 paź, 2012

fake4r, I jak ono podeszło? :)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 748
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: adam94pp » ndz 07 paź, 2012

fake4r, dzieki

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » pn 08 paź, 2012

Alp3n, Znalazłem koło na allegro i równocześnie ta osoba zajmowała się różnymi tego typu przeróbkami i trzeba było lekko je stoczyć a także dopasować dystanse/tuleje aby łańcuch szedł w linii prostej.
Tak że podałem niezbędne wymiary i facet mi to przerobił.
Trzeba było jeszcze trochę przerobić zębatkę tylną ale to już pikuś.

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » czw 25 paź, 2012

Jeżeli jest ktoś zainteresowany tym motorkiem to zapraszam na pw.
SPRZEDAM
http://otomoto.pl/kingway-inny-yamasaki-M3443317.html
Ostatnio zmieniony pt 02 lis, 2012 przez fake4r, łącznie zmieniany 1 raz.


fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » ndz 06 sty, 2013

Zapraszam na mały filmik :)
http://youtu.be/LCHgjg9O0KY

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: BeNeK » ndz 06 sty, 2013

pośmigał bym takim po lekkich szutrach :)

Prezentacja trochę krótka :D Ale widzę, że masz również ładne krajobrazy w okolicach :)
Fajna piosenka w prezentacji :) można wiedzieć jaki tytuł ??
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: Vesper » ndz 06 sty, 2013

BeNeK, Takiej klasyki nie znać :P - Born To Be Wild.

fake4r, Skąd wyrwałeś tego Mikuni'ego? Ebay?
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » ndz 06 sty, 2013

Ogólnie śmigam po asfalcie w 90% dlatego też mam oponkę szosową ;)

Utwór to Steppenwolf - Born To Be Wild

Jak ktoś oglądał Easy Ridera to kojarzy :)

EDIT:
odd9, od kogoś z forum tylko nie pamiętam nicka ;)
Ostatnio zmieniony ndz 06 sty, 2013 przez fake4r, łącznie zmieniany 1 raz.

adrol

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: adrol » ndz 06 sty, 2013

Może od yautja, bo miał na sprzedaż :> . Jak coś to kumpel ma nowego oryginalnego mikuniego vm26 za 200zł :).



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl