• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Przeróbka tyłu. C1 Via City

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Przeróbka tyłu. C1 Via City

Postautor: LewY94 » sob 05 sty, 2013

Siemka mój tył z tym mocowaniem na tablice jest okropny! Chcę to zlikwidować te odstające kierunki i obciąć mocowanie. Chce również zrobić kierunki naklejane polecicie jakieś ? Czy lepiej skrócić po prostu uchwyt na kierunki ?
jeszcze jedno mam pytanko jak usunę filtr powietrza i założę stożek trzeba usunąć zawirowywacz? Pozatykam te dwa wężyki to będę musiał gaźnik regulować ?

Człowieku tak świetnie piszesz te posty i nazywasz tematy że szkoda sensu na to... Pisz tak dalej a dostaniesz warna za to /choinka
Ostatnio zmieniony czw 10 sty, 2013 przez LewY94, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
atlasik
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: czw 17 maja, 2012
Lokalizacja: Gliwice

Re: Przeróbka tyłu. C1 Via City

Postautor: atlasik » czw 10 sty, 2013

nie trzeba usuwać zawirowacza ani zatykać tym bardziej żadnych wężyków każdy gaznik po zmianie filtra musisz wyregulować tak cz siak
BS-4T-125 Âłapie chwile ulotne jak ulotka!

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Przeróbka tyłu. C1 Via City

Postautor: michau_ek » czw 10 sty, 2013

jak nie znasz podstaw to albo najpierw poczytaj dużo więcej o tym lub w ogóle daj sobie spokój. przypomina mi się moje pierwsze czyszczenie gaźnika, wymontowany, otworzona komora pływakowa, na dnie czysta benzyna, czysty - wkładam z powrotem...

no i jednak poleciłbym słownik.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl