• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tylna lampa Ogar 900

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Tylna lampa Ogar 900

Postautor: bzyk990 » pt 04 sty, 2013

Witam,
Chce kupić zarowki do tylnej lampy(postojówek) pomaranczowe mocniejsze niż były seryjnie zamontowane.
Potrzebne mi sa bo uzywam teraz ich jako kierunków.
Obrazek
I jaka listwe led polecacie do postojówek(do tyłu, moze macie jeszcze gdzies miejsce w lampie)
Ostatnio zmieniony pt 04 sty, 2013 przez bzyk990, łącznie zmieniany 1 raz.


bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: bzyk990 » pt 04 sty, 2013

raczej tak ale jutro sprawdze i napisze dokładnie(też foteczke dam :D)
ÂŻycie to nie jest zabawa!

Moja ulubiona gra
Kliknij nic cie to nie kosztuje!
Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.
Obrazek

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: bzyk990 » pt 04 sty, 2013

SuperHero, i ile list dawałes na swój przednią lampe ?

Takie moze by pasowały
http://allegro.pl/show_item.php?item=2855119270&c=2
Ostatnio zmieniony pt 04 sty, 2013 przez bzyk990, łącznie zmieniany 1 raz.

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: bzyk990 » sob 05 sty, 2013

mam dylemat jakie kupic(chce mocniejsze)czytałem ze power led sa duzo lepsze
Diody POWER LED:
http://allegro.pl/postojowki-w5w-hyper- ... 19317.html
zwykłe diody led:
http://allegro.pl/zarowki-diodowe-pomar ... 53698.html
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: to&owo » sob 05 sty, 2013

te hyper to lipa :P ziomek mial w aucie i to samo co zwykła :D


bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: bzyk990 » sob 05 sty, 2013

TO SIE NIE OPŁACA? ;)
Moze cos jeszcze sie wypowie?
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek

Awatar użytkownika
rac3k
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: sob 03 lis, 2012
Lokalizacja: maÂłopolska

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: rac3k » sob 05 sty, 2013

bzyk990, Miałem takie diody http://allegro.pl/zarowki...2920253698.html
tylko inny kolor i chyba kupiłem u kogoś innego i po tygodniu mi się spaliły :[

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: bzyk990 » sob 05 sty, 2013

rac3k, zly link mowisz ,że te zwykłe bedą dobre?
Ja teraz mam zarówkę i słabo swieci:( dlatego chce kupic led,y
I mam zamiar kupic listwe leD i dac na sam dół do lampy(postojówki)
I z przodu tez ledy(białe lub błekitne)
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek

Awatar użytkownika
rac3k
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: sob 03 lis, 2012
Lokalizacja: maÂłopolska

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: rac3k » sob 05 sty, 2013

bzyk990, Mówię że te drugie co podałeś zwykłe diody led miałem i mi się po tygodniu spaliły

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: bzyk990 » sob 05 sty, 2013

rac3k, AHA TO POZOSTAŁY TE PO 12 ZIKO :d
ZAMOWIE I POKAZE EFEKT JAK NIE je*** :d
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: bzyk990 » ndz 06 sty, 2013

Edit :D
W motorku mam takie zaróweczki
http://allegro.pl/zarowki-samochodowe-d ... 08342.html
i czy te diody co wyzej wymieniłem czyli
bzyk990 pisze:mam dylemat jakie kupic(chce mocniejsze)czytałem ze power led sa duzo lepsze
Diody POWER LED:
http://allegro.pl/postojo...2855119317.html
zwykłe diody led:
http://allegro.pl/zarowki...2920253698.html
beda lepiej(mocniej) swieciły?

I chciał bym taki pasek led kupic co SuperHero ma w przedniej lampie Ile ma tam diud na pasku, moze ktoś dać linka to takiego paska?
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek

Awatar użytkownika
rac3k
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: sob 03 lis, 2012
Lokalizacja: maÂłopolska

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: rac3k » ndz 06 sty, 2013

Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/tasma-listwa-24-led-k ... 06285.html ale nie wiem czy to takie same jak ma SuperHero, . :)

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: bzyk990 » ndz 06 sty, 2013

Zamówiłem juz 48led x2
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek

ziomalo2010
Majster
Majster
Posty: 89
Rejestracja: ndz 04 lis, 2012
Lokalizacja: NDG(pomorskie)

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: ziomalo2010 » ndz 06 sty, 2013

wystraczy tylko inaczej postojowki podpiac i zarowke zwykla 10w kupic i jest git :D
Najlepsza muzyka to ryk silnika ;)

Awatar użytkownika
m_isie_k
Specjalista
Specjalista
Posty: 199
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: SÂłoboda

Re: Tylna lampa Ogar 900

Postautor: m_isie_k » śr 27 lut, 2013

rac3k, mam to do jazdy dziennej fajne, ale na te kierunki to lepszy by były tzw. flux led są mocne



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl