Szerokości
![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)




dużo zakrętów itp. Na blacie w Rieju wybiło już jakiś czas temu 5000km, teraz jest 5100km. Już mniej jeżdżę przez pogodę i brak czasu. Motorek sprawuje się wyśmienicie, tylko lać paliwo i jeździć
. Ostatnio spaliła mi się żarówka od kierunku, ale to szczegół.
.
fajnie pali to gumę ? 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

jeszcze chwila a będziesz miał moją połowę
nie pędź tak bo nie mam czasu i nafty



:
.





Pawlos312 pisze:ale myślę, że oryginalne mocowanie ładnie przyciąłem





. A co do kierunków led to ktoś mi mówił, że za dobrze to ich nie widać (oczywiście te strzałki z allegro).Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości