Brakuje nam dobrego portalu. W związku z tym wiecie że mam swoją stronę związaną z Ogarem. Jest na niej pełno artykułów. Chciałbym aby ktoś z administracji podjął się zrobienia i prowadzenia portalu. Oczywiście wszystkie poradniki i zdjęcia udostępnię osobie która się tym zajmie. Stwierdziłem że mam za mało czasu i funduszy żeby jeszcze opłacać swoją stronkę.






a ja oczywiście stroną techniczną się zajmę
Tylko graficznie ładnie to zrobic i będzie gut. Tylko kto się podejmie prowadzenia portalu?




