• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Opony

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Opony

Postautor: to&owo » ndz 09 gru, 2012

powiem szczerze ,że mitasy już ze 2 lata temu miałem kupić, ale kasa mi była potrzebna i to chyba je wezmę :D albo zobacze może mitasa na tył ,a tego Hidenau na przód ,jeszcze sprawdzę czy to 110/70 wejdzie ,bo dętkę z porzdu wyciągnąłem i dam na tył ,bo jest w stanie zajebongo :D


Awatar użytkownika
ElDzej292
Specjalista
Specjalista
Posty: 194
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Opony

Postautor: ElDzej292 » sob 29 gru, 2012

mam oryginalną oponkę chińską z przodu "yangxing" chyba jeżdżę na niej rok i się skończyła więc pasowało by wymienić na nową jest tylko problem jaką ? myślę nad 90/90/18 lub 100/90/18 która będzie lepsza ??? prosił bym o jakieś propozycje cena do 150zł ale jeśli przekroczy parę zł też może być :)

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » sob 29 gru, 2012

ElDzej292 pisze:100/90/18


za duża :D

Polecam jakąś 3.00 lub 90/90 fajnie leży na feldze itp ;p

Osobiście ja mam taką jest za***ista :D
Ostatnio zmieniony sob 29 gru, 2012 przez Lukas995, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ElDzej292
Specjalista
Specjalista
Posty: 194
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Opony

Postautor: ElDzej292 » sob 29 gru, 2012

też tak mi się wydawało że 100/90 jednak za duża

oo dziękować pomyślę nad jej kupnem :D

Awatar użytkownika
ChillOut
Weteran
Weteran
Posty: 264
Rejestracja: sob 21 kwie, 2012
Lokalizacja: Gilowice (woj. ÂślÂąskie)

Re: Opony

Postautor: ChillOut » sob 29 gru, 2012

Potrzeba mi dobre oponki do mojej ReSi obie 17 calowe :)
tył - 120 albo 130 / 70
przód - 90 / 80
Motorynka > Romet Ogar 900 '08r. > Aprilia RS50 '04r. > Honda NSR 125R '99r.


Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Opony

Postautor: PłanDeK » ndz 13 sty, 2013

Czy opona z szerokością 3.00 wejdzie na oryginalną felgę w ogarze i nie będzie problemu?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

Awatar użytkownika
Krychuromet
Uczeń
Uczeń
Posty: 35
Rejestracja: sob 11 lut, 2012
Lokalizacja: Rbk^

Re: Opony

Postautor: Krychuromet » ndz 13 sty, 2013

PłanDeK, Nie ma żadnego problemu,ja mam dętkę 2.50 pod opone 3.00 i wszystko ok

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Opony

Postautor: to&owo » ndz 13 sty, 2013

ja mam 3,15 i wskoczyła na lajcie :P miałem nawet 4,5 czy jakoś tak (110/70) i po pewnu machinacjach wskoczyła :D tyle ,że ledwie w nadkolu się mieściła :D

Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: Opony

Postautor: Nahirek » czw 24 sty, 2013

czy opona 100 80 17h wejdzie do barton fighter 2010? l

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » czw 24 sty, 2013

Nie :P bo z tyłu masz 16" a z przodu 18" <figielek>
Ostatnio zmieniony czw 24 sty, 2013 przez Lukas995, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: Opony

Postautor: Nahirek » czw 24 sty, 2013

szit ;d zapomnialem ;D
dzieki

Awatar użytkownika
ElDzej292
Specjalista
Specjalista
Posty: 194
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Opony

Postautor: ElDzej292 » sob 26 sty, 2013

a co myślicie o tej oponce na przód http://www.netcar.pl/opony/motocyklowe/ ... 1,szi.html


z tego co słyszałem jest bardzo dobra :)

Awatar użytkownika
ElDzej292
Specjalista
Specjalista
Posty: 194
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Opony

Postautor: ElDzej292 » pn 28 sty, 2013

ejj ludzie mam pytanie o oponkę Michelin Pilot Sport da się na nich po małym deszczyku jeździć ?? bo słyszałem ze wql nie trzymają na mokrym oczekuje na szybką odp bo chciał bym zamówić oponkę

http://www.netcar.pl/opony/motocyklowe/ ... 0,szi.html

adrol

Re: Opony

Postautor: adrol » pn 28 sty, 2013

Jeździłem na XJ600 na takich oponkach to szału nie robiło po mokrym, ale oczywiście da się jeździć.

Awatar użytkownika
ElDzej292
Specjalista
Specjalista
Posty: 194
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Opony

Postautor: ElDzej292 » pn 28 sty, 2013

od tych chińskich yuangxing lepsze ? wiem głupie pytanie bo pewnie tak :D



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl