• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

rozpoczęcie sezonu 2013

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
szkudnik4
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: pomorskie

rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: szkudnik4 » czw 20 gru, 2012

ktoś wie gdzie będą jakieś zloty w pomorskim najlepiej duże :)


Awatar użytkownika
Brzeszczot
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 09 sie, 2012
Lokalizacja: Lublin

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: Brzeszczot » śr 26 gru, 2012

Ja też bym chciał się dowiedzieć ;D najlepiej w Lubelskim ;D .
bĂŞdzie moc!! ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: choinka » śr 26 gru, 2012

Może teraz na jakiś zlot bym wleciał autkiem już :P

Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: StreetoOo » śr 26 gru, 2012

Fajnie byłoby zrobić coś w wlkp :P Pewnie bym wpadł jak wkońcu coś kupię :D
Pozdrawiam LwG

szkudnik4
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: pomorskie

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: szkudnik4 » pt 28 gru, 2012

odświerzam może też być na mazurach


slaw1
Amator
Amator
Posty: 14
Rejestracja: pn 03 wrz, 2012
Lokalizacja: Starogard GdaĂąski

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: slaw1 » pt 28 gru, 2012

szkudnik4 a SKĄD dokładnie jesteś ? Bo w Sobowidzu jest zawsze duże rozpoczęcie sezonu..
Ostatnio zmieniony sob 29 gru, 2012 przez slaw1, łącznie zmieniany 1 raz.

szkudnik4
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: pomorskie

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: szkudnik4 » sob 29 gru, 2012

malbork
Ostatnio zmieniony sob 29 gru, 2012 przez szkudnik4, łącznie zmieniany 1 raz.

szkudnik4
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: pomorskie

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: szkudnik4 » sob 29 gru, 2012

a możesz powiedzieć kiedy dokładnie to będzie ?

slaw1
Amator
Amator
Posty: 14
Rejestracja: pn 03 wrz, 2012
Lokalizacja: Starogard GdaĂąski

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: slaw1 » ndz 30 gru, 2012

No w tym roku było 18 marca ale nie wiem jak teraz bedzie.

szkudnik4
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: pomorskie

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: szkudnik4 » pn 31 gru, 2012

to jakbyś coś więcej wiedział to napisz na PW

Awatar użytkownika
malfoy12
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: śr 21 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŻory

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: malfoy12 » czw 03 sty, 2013

http://www.facebook.com/events/11206403 ... l_activity
Jakby kogoś interesowało , zlot na śląsku startujemy w Bielsku Białej i jedziemy przez Kozy do Miedzyzdroja ;p

Awatar użytkownika
Pawel97
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Lokalizacja: Radecznica

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: Pawel97 » pt 04 sty, 2013

dam8971, w lubelskim zapewne będzie w Radecznicy tzw. pielgrzymka motocyklistów. Pewnie na początku maja bo to już ma być impreza cykliczna. Ja pewnie jade bo to ode mnie 4km. Jak coś będę wiedział to dam znać :)

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: Pawlos312 » pt 04 sty, 2013

A kiedy ma być ta pielgrzymka ? Bo też mam blisko z Zamościa :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Brzeszczot
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 09 sie, 2012
Lokalizacja: Lublin

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: Brzeszczot » pt 04 sty, 2013

a gdzie to jest? bo może bym się wybrał mam LC więc mogę jechać ;D
bĂŞdzie moc!! ;)

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: rozpoczęcie sezonu 2013

Postautor: Pawlos312 » sob 05 sty, 2013

Google mapy, "Radecznica"...
Obrazek



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl