czekam na fotki 




głośnik klasycznie tuba bądź skrzynia (radze tubę,lepszy efekt ) czy coś innego modzisz ?:D
Zobaczysz jak dobrze pójdzie do końca tygodnia 

Tylko czekam za nożykiem do wyrzynarki i zaczynam rzeźbić 




choinka pisze:Tobie jak zwykle się nie podoba.
speeder_hot16fucker pisze:ja to bym go wywalił z forum





Daje basem ładnie




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości