bo puszczanie się to nawyk i nie da się go wytępić 



bo puszczanie się to nawyk i nie da się go wytępić 




modó³ wm mugen sport cdti



+ Jakieś czekoladki, może jeszcze jakąś ramkę ze zdjęciem wspólnym, co?modó³ wm mugen sport cdti




modó³ wm mugen sport cdti

Widać bardzo Ci na niej zależy



Ja mojej też dałem coś takiego. I serduszko bursztynowe bo wiem że uwielbia bursztyn 

i poduszke taką duuuuużą a spakuje to w mikołajowy worek 




![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości