• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Zegary od NSRki w Ferro?

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: michau_ek » wt 16 paź, 2012

Siema, mam NSRke w czesciach i tak sobie myśle, że mógłbym mieć ładniejsze zegary... czy te od nsrki podejdą bez przeróbek? gniazdo linki predkosciomierza bedzie pasowało ? obrotomierz bedzie dokladnie wskazywał? czy "temperature" silnika mozna podlaczyc pod plywak w gazniku i bedzie wskazywało? :D


jesli zegary z nsrki nie wypalą, chciałbym mieć inne tarcze, wyśle mi ktoś linki do takowych? da się bez problemu rozebrać te zegary tak jak w ogarze itp?


Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 748
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: adam94pp » wt 16 paź, 2012

Ja mialem od jc22 i linka pasowala a co do obrotka i kontrolek rozbijasz kostke i lecisz po kolei ;)

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: Dominxd » wt 16 paź, 2012

michau_ek pisze:da się bez problemu rozebrać te zegary tak jak w ogarze itp?

wg.mnie,to licznik w ferro/junaku dużo lepiej się rozkręca niż w ogarze :D

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: michau_ek » wt 16 paź, 2012

czyli wymienić tarcze to nie problem? jakby jeszcze jakies linki były to juz w ogole :P

moze sobie podlacze zegary od nsr, moze byc fajnie :D

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: Lukas995 » wt 16 paź, 2012

ja właśnie zamówiłem od nsr ,, duzo lepiej będą wyglądać .. jutro przyjdą to jak coś to mogę ci podać który kabel do ktorego bo jutro będę montował , tj z (jc20) :D


Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 748
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: adam94pp » wt 16 paź, 2012

Lukas16, u nich inne kable ida moge od razu powiedziec rozowy idzie do zoltego to obrotek pomaranczowy bordowy niebieski kontrolki a dalej nie pamietam :p

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: Lukas995 » wt 16 paź, 2012

adam94pp, dobra będziemy na gg gadać xd :D

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: michau_ek » wt 16 paź, 2012

w sumie to nie wpadłem na pewną rzecz... nie będę miał czujnika biegów, kontrolek od świateł i migaczy (jc 20 ma to na "środkowej" konsoli, tzn na baku), wiec chyba zmienie tylko tarcze [jakieś linki? plx?)

SPRZEDAM ZEGARY HONDA NSR 125 100% sprawne 100 zł !

slaw1
Amator
Amator
Posty: 14
Rejestracja: pn 03 wrz, 2012
Lokalizacja: Starogard GdaĂąski

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: slaw1 » wt 04 gru, 2012

ja mam od jc 20 i zrobiłem kontrolki z lampek uniwersalnych (od ciągnika) ;p i nawet fajnie to wyszło mam zdjęcia jak to wygląda http://www.fotosik.pl/u/slawek95/zdjecie/7/album/961641

Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1697
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: dzikilopez » wt 04 gru, 2012

slaw1, fajne ale mogłeś to zrobić na diodach LED fi 5mm. Byłoby ciut zgrabniejsze ale i tak plus za pomysł i inwencję twórczą. Co masz podłączone do termometru i kontrolki od oleju ?
Ostatnio zmieniony wt 04 gru, 2012 przez dzikilopez, łącznie zmieniany 1 raz.
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: michau_ek » wt 04 gru, 2012

nawet nieźle to wyszło nie powiem :D

dołączam się do pytania wyżej no i jeszcze... obrotomierz i predkosciomierz dokładnie wskazują wartości?

slaw1
Amator
Amator
Posty: 14
Rejestracja: pn 03 wrz, 2012
Lokalizacja: Starogard GdaĂąski

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: slaw1 » wt 04 gru, 2012

Do oleju nic nie mam podłączone a do temperatury mam podłaczone paliwo i świetnie pokazuje. prędkościomierz pokazuje dobrze, obrotomierz trzeba ustawić bo w moim przypadku za duże obroty pokazuje to jest pokazane na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=2M8z9a19_Ns

adrol

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: adrol » wt 04 gru, 2012

Ja miałem zegary z jc22 i wszystko chodziło elegancko, nawet temperatura cieczy chłodzącej (w tym przypadku oleju) dobrze pokazywała. Obrotek spokojnie pokazywał do 15 tys. rpm.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: to&owo » wt 04 gru, 2012

ładnie :) ciekawie ,też mam kontrolki od ciągnika :D tak z ciekawości ile płaciłeś ?

slaw1
Amator
Amator
Posty: 14
Rejestracja: pn 03 wrz, 2012
Lokalizacja: Starogard GdaĂąski

Re: Zegary od NSRki w Ferro?

Postautor: slaw1 » śr 05 gru, 2012

ja za zegary zapłaciłem 70 zl z przesyłka a lampki w domu znalazłem :>



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl