jesli zegary z nsrki nie wypalą, chciałbym mieć inne tarcze, wyśle mi ktoś linki do takowych? da się bez problemu rozebrać te zegary tak jak w ogarze itp?






michau_ek pisze:da się bez problemu rozebrać te zegary tak jak w ogarze itp?





---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739



---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

i nawet fajnie to wyszło mam zdjęcia jak to wygląda http://www.fotosik.pl/u/slawek95/zdjecie/7/album/961641



ciekawie ,też mam kontrolki od ciągnika
tak z ciekawości ile płaciłeś ?
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość