No to po piwku.






Posmaruj ranty opony czymś ślizgim, ja np. zastosowałem mydło
Bezdętkowa opona ma twarde ranty i uważaj żebyś nie pokrzywił oraz nie porysował felgi, jak bez dętkowa to bez problemu włożysz. Po zamontowaniu najlepiej pompuj kompresorem bo musi być ciśnienie żeby ułożyło oponę w feldze. Nadmuchaj trochę po odbijaj koło o podłoże, a następnie pompuj aż opona się ułoży. Jak opona nie wskoczy, to przejedź się na moto z tym kołem z małą ilością powietrza tak to opona powinna się ułożyć. Przy zastosowaniu dętki może być trochę trudno żeby opona wskoczyła 
[/URL]


Grzybu_ pisze:Witam,
Jakie opony bd pasować do mojego Shocka?
Do tyłu daje 110/70, a jaką dać do przodu?
Też 110 czy węższą?

[/URL]


do Gb w sam raz 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości