Używek nie chce, mówię od razu, a michelina to widziałem nówencję za stówkę o tu
http://allegro.pl/michelin-m45-2-75-18- ... 94947.html
Jakby na tył był rozmiar 3,5" a nie od razu 4" za cenę z kosmosu to bym misie wziął.





---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)




---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

Tyle kasy to ja z Ciebie nie zerżnąłem o ile pamiętamAlp3n pisze:speeder, Takiej taniej nie znajdziesz, tyle to ja za używkę dałem... Zwykle chodzą po 100+. A tak wgl to moja ma bodaj 10 lat, i jest dobra.
W tym przedziale cenowym polecił bym Tobie bardziej IRC IZ-R Eagle, na której jeździłem po metzelerze z 2005 to miała lepszą przyczepność od metzelera i bieżnik ma bardziej ciekawszy
http://allegro.pl/irc-iz-r-eagle-grip-n ... 44788.html
[/URL]


chwila strachu i siedzi 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości