Witam!
Jestem posiadaczem Kingwaya Streeta i chcę się zabrać za tuning wizualny(mechaniczny Już mam).Co według was powinienem zrobić w moim kingwayu?pozdro




[/URL]


[/URL]


Olo pisze:No to może jakieś naklejki?


kuba2354 pisze:wał wzmacniany..



postojówki na ledy zmienić ,dać ładny kapeć z tyłu 










Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości