1.jedz do najbliższego lakiernika ,
2.z palety kolorów wybierz sobie kolor odpowiadający twoim gustom ,
3. weź 100 ml tego koloru do tego mały pędzelek za mniej niż 10 zł masz paski na koła -.0




[/URL]





1.Przemyłem benzyną ekstrakcyjną (poprawiłem w poprzednim poście) możliwe, że nie dokładnie. 2.Żeby nie pomalować opony, położyłem na stopkę i sam kręciłem kołem. Za przednie się nie brałem więc nie wiem jak to zrobiłeś. 3. Co robiłeś, że Ci odpadły?Favo pisze:1.Nie napisałeś że podłoże było odtłuszczone , więc co się dziwić że farba odpada
2.po co obklejać taśmą , na stopkę , bieg , pędzelek i tyle,
3. w moim przypadku paski odpadły , a farba dalej się trzyma -.0
[/URL]


[/URL]






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości