




modó³ wm mugen sport cdti






![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)





Jeszcze pomyślę nad sprzedażą, nie wiem czy nie kupię silnika 125 z 2 cewkami- wtedy by mi się przydała...modó³ wm mugen sport cdti



Daje Piwa 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości