jedynie za oknem piękny chemik 



jedynie za oknem piękny chemik 


modó³ wm mugen sport cdti






dużo sie ostatnio w życiu mym dzieje, tzn. nowa szkoła, koniec jednego związku, nowi kumple, nowe koleżanki i czy nowa miłość?


modó³ wm mugen sport cdti




np. poznałem wicemiss Sopotu lata 2011
troche plastik, ale ok
głowa chodzi w prawo i lewo 

się spotkałem, bo jestem z jedną już rok i trochę nudzi mi się, no no może coś z tego będzie. a poznałem ją na czacie gg, może mała zdrada jakaś albo coś
.
.



. dziewczyny to też głupie s*ki. nie każda oczywiście
. A ta dziewczyna ma tą samą sytuacje co Ja, czyli ma chłopaka
. oj zobaczymy, ja byłem wierny Jej aaa Ona mi nie bardzo...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości