• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Pojedyncze pytania

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: Mianusek » wt 11 wrz, 2012

Witam. Mam problem ze swoim Shockiem a mianowicie nie reaguje on wgl na zadna regulacje gaźnika i musze cały czas lekko dodawac mu gazu bo jak tylko puszcze manetke to odrazu gaśnie co może byc przyczyna. Gaźnik już czyściłem.
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam
http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: Alpen » wt 11 wrz, 2012

Lewe powietrze.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: Mianusek » wt 11 wrz, 2012

Tylko skąd jak wszystko mam pouszczelniane? Skad najprawdopodobniej moze łapać?
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: BeNeK » wt 11 wrz, 2012

najprawdopodobniejszą przyczyną zwykle jest pęknięta uszczelka między króćcem a gaźnikiem... spotkałem się również z przyczynami innymi niewidocznymi lub widocznymi jak pęknięty gaźnik/króciec :>

psiknij czymś np plakiem bo jest w miarę długa mgiełka i zobacz czy gdzieś tej mgiełki nie wciąga ;)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: Mianusek » wt 11 wrz, 2012

Ale silnik ogólnie chodzi równo nie przerywa,nie szarpie tylko cały czas musze manetke trzymac a z tego co wiem to jakby łapał lewe powietrze to by chodził nierówno, nie wkrecałby sie na obroty.
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: BeNeK » wt 11 wrz, 2012

mi się wkręcał jakoś jak miałem walniętą uszczelkę i jak celowo dla sprawdzenia jeździłem z dziurką w króćcu :>
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: Mianusek » wt 11 wrz, 2012

To mówicie żeby jakims plakiem sprawdzic czy wciaga mgiełke do silnika? A to mocno bd wciagac czy delikatnie i cięzko bd to zauważyc? Dodam ze uszczelke miedzy głowicem a krućcem mam nasmarowana dodatkowo sylikonem zaroodpornym.
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: choinka » wt 11 wrz, 2012

Teoretycznie powinien zwiększyć obroty jeżeli zaciągnie plaka, ale u mnie jak zaciągnąć to gasł :P

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: Mianusek » wt 11 wrz, 2012

A w jakiś jeszcze innych miejscach moze łapac lewe powietrze?
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: BeNeK » wt 11 wrz, 2012

króciec-głowica

ogólnie sprawdź od gaźnika po głowicę...

choinka, teoria a praktyka czasem choć powinny to dają różne rezultaty ^^
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: Mianusek » wt 11 wrz, 2012

Ale bd widac jak wciaga tą mgiełke od plaku czy to jest słabo widoczne?
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: choinka » wt 11 wrz, 2012

Napisałem przecież że powinien zwiększyć obroty jak zassie plaka :P Może zgasnąć jak w moim przypadku xD może plak był już za stary :P

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: lukasz » śr 12 wrz, 2012

Siemka
Proszę o podanie mi nazw żarówek, jakie znacie, pasujące do przedniego reflektora bez żadnych przeróbek. Ogar 900 classic, rocznik 2009. Oryginalnie są BA20D?
Aby miały długie i krótkie i były legalne. :D
Marzą mi się białe światła z przodu. :D

H6 będą lepiej świeciły niż oryginalne i będą pasowały?
Pozdro
Ostatnio zmieniony czw 13 wrz, 2012 przez lukasz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: Bubles » śr 12 wrz, 2012

Bumek... Świeca jest cała czarna... czyli to oznacza że za dużo paliwa.. Tylko że dałem iglicę najniżej (Najmniejsza dawka paliwa) no i śrubkę w gaźniku wkręciłem do samego końca (To wtedy zmniejsza dopływ paliwa, jeśli dobrze rozumiem?) A mimo to świeca nadal jest czarna po dłuższej jeździe i nadal powyżej połowy manetki robi Buuuuuuuuu , spada z obrotów. :/

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: choinka » śr 12 wrz, 2012

Jakby była srebrna to za dużo paliwa, okopcona to za dużo powietrza. Daj na środkowy rowek i wykręć o takie półtora obrotu, jak będzie źle to dalej kombinuj z mieszanką.



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl