


Zwarcie gdzieś jest? 


u mnie tak było jak masa zwierała się z "+" ,wtedy jak włączałem kierunek migało cale oświetlenie xD



tak tylko słyszałem 


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739



---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości