• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Zetką nad morze.

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
Adaś
Uczeń
Uczeń
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2012
Lokalizacja: Mazowsze

Zetką nad morze.

Postautor: Adaś » ndz 19 sie, 2012

Witam! Poniżej przedstawiam zdjęcia z nad morza. Wybrałem się tam moim motorowerem Rometem Zetką 50. Zrobiłem około 1000 km w 5 dni. Jeżeli to nie odpowiedni dział na takowe relację to proszę o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce jeśli można :)

https://picasaweb.google.com/1056809424 ... zdNadMorze

P.S. Jeżeli ktoś jest chętny na takowe wyprawy to w wakacje szykuje się kolejna. Chętnych i zdecydowanych zapraszam na GG 6359150

Pozdrawiam :)


Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Zetką nad morze.

Postautor: choinka » ndz 19 sie, 2012

Ładny wypadzik :) Ja swoim bym się nie wybrał a bardzo bym chciał :)
Powodzenia w następnych podróżach :)

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Zetką nad morze.

Postautor: n0r3k » ndz 19 sie, 2012

szacun, ze chciało ci sie 50tką leciec w taką trase ;) pozdro
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Zetką nad morze.

Postautor: CZARO » ndz 19 sie, 2012

Adaś, No niezły wypadzik. :)
Skąd ty jesteś bo tam na zdjęciach znajome miejscowości widziałem
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Zetką nad morze.

Postautor: Mianusek » ndz 19 sie, 2012

Widze kolega sie wybrał w moje tereny: Malbork, Nowy Dwór Gdański pewnie jechałes przez Stegne do Jantaru xD.
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam
http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG


Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Zetką nad morze.

Postautor: Szczepan » ndz 19 sie, 2012

No ładna traske Zecią strzeliłeś :)

Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Zetką nad morze.

Postautor: Vesper » ndz 19 sie, 2012

Pogratulować :)
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

dafi
Uczeń
Uczeń
Posty: 33
Rejestracja: sob 24 gru, 2011
Lokalizacja: Starogard GdaĂąski

Re: Zetką nad morze.

Postautor: dafi » ndz 19 sie, 2012

Trzeba dawać znać o takich trasach, na pewno znalazło by sie wiele użytkowników mieszkających gdzieś w pobliżu trasy, którzy ugościli by kawą czy ciepłym posiłkiem.


Moje marzenie po podróżować tak motorem :)
Ostatnio zmieniony ndz 19 sie, 2012 przez dafi, łącznie zmieniany 1 raz.

Adaś
Uczeń
Uczeń
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2012
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Zetką nad morze.

Postautor: Adaś » pn 20 sie, 2012

Mianusek pisze:Widze kolega sie wybrał w moje tereny: Malbork, Nowy Dwór Gdański pewnie jechałes przez Stegne do Jantaru xD.


Tak zgadza się owe tereny :)


dafi pisze:Trzeba dawać znać o takich trasach, na pewno znalazło by sie wiele użytkowników mieszkających gdzieś w pobliżu trasy, którzy ugościli by kawą czy ciepłym posiłkiem.


Moje marzenie po podróżować tak motorem :)

Zapraszam ze mną nic nie stoi na przeszkodzie. O następnej trasie dam znać tak, czy siak :).


Jakiś film z trasy:
http://www.youtube.com/watch?v=O1yGUSAP ... e=youtu.be

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Zetką nad morze.

Postautor: Mianusek » pn 20 sie, 2012

No to jak będziesz robił kolejny taki wypad to daj znac to od Malborka się przyłaczam do Ciebie xD
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Zetką nad morze.

Postautor: Olo » pn 20 sie, 2012

Pokazał byś na mapie swoją trasę? :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Zetką nad morze.

Postautor: Bumek » pn 20 sie, 2012

Ladna wyprawa ;P a awarie jakies byly? ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Zetką nad morze.

Postautor: Bubles » pn 20 sie, 2012

Adaś, Jedziemy do szwecji?

Adaś
Uczeń
Uczeń
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2012
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Zetką nad morze.

Postautor: Adaś » pn 27 sie, 2012

bumbek zapchany gaźnik przez paliwo w Grudziądzu ;p Ale do domu dojechałem

Bubles w nast. roku tylko Polska jeszcze. Jak chcesz więcej info to pisz GG :)

[ [i]Dodano: |27 Sie 2012|, o 19:05/i] ]
Poniżej ogólna spóźniona mapa odbytego wyjazdu. Ogólna dlatego, że podczas wyjazdu troszkę się zmieniła:

Obrazek

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Zetką nad morze.

Postautor: Alpen » wt 28 sie, 2012

Adaś, Skąd jesteś? :) Ja ok. Łochowa. :D
modó³ wm mugen sport cdti



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl