też bym zamówił sobie naklejkę, ale nie wiem gdzie nakleić, co do naklejek na motor to jedynie oryginalne, albo jakiś dobrych firm tuningowych typu SPA, kitaco, yoshi itd.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg
ktoś może się spodziewać jednej naklejki więcej Bo właśnie policzyłem naklejki i się nie zgadza. Ale to nic. Niech to będzie gratis ode mnie Szczęśliwiec niech się pochwali