Hmn... ja z dziewczyną od prawie półtora roku i szczerze żałuje, że właśnie, że z nią... bo już mój mistrz : n0r3k, powiedział co mi na sercu leżało...
Wole już nie mieć dziewczyny, ale mieć pasje...





Tylko mówi że ciągle coś wydaję
Tyle że już nie tyle na motor co na autko 



śmigamy prawie codziennie razem
w końcu musze ją nauczyć jeździć bo troche lipa
ona zbytnio nie chce, najpierw naprawie tylni hamulec potem nauki
kocham ją
pozdrówki
Pisk gorszy niż luźny rozrząd. A tak to nieźle, osobiście wolę młodsze, ale w takim wieku jak Ty to niezły bajer, współczesne 16 wolą takich co mają własne BMW, albo Audi, ewentualnie mercedesa, bo wszystko inne to złom.
Ja jak miałem 14 lat to posuwałem na simku tylko do roboty i sklepu a w wolnym czasie grałem na kompie, 0 zainteresowania dziewczynami 



Mojej się podobało gdy wracaliśmy późnym wieczorem i zrobiłem tak jak Stefcio997.
i tak ją kocham 







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości