Trochę spam sie zrobił, ale..
To to wcale nie jest objazd polski motorowerami..





bezawaryjności życzę i LwG!! 


. Byłem nawet na torze motocrossowym. Jeździłem sobie rekreacyjnie- nawet fajnie
.


![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)



---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739


Tuning jakiś zrób
Tłumik nowy by się przydał 










i już je założyłem. Dwa dni temu przyszły jeszcze 2l oleju Moto 2 XT Tech 2T. Uważam, że te lustereczko dużo dało do wyglądu
.

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości