




EDEKNWZ pisze:Panowie która będzie lepsza ta http://moto.allegro.pl/opona-michelin-c ... 94369.html czy ta http://moto.allegro.pl/opona-120-80-16- ... 74174.html![]()



? 

ale na twoim miejszu szukałbym coś na niższym profilu

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

speeder pisze:na tyle ktoś na forum miał 120/70 w racku
ale z tego co widziałem to mu zawinęło pod rant opone 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości