• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Koła mito w naked'zie

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
BlackWolfBPS
Amator
Amator
Posty: 13
Rejestracja: sob 28 lip, 2012
Lokalizacja: czempiĂą

Koła mito w naked'zie

Postautor: BlackWolfBPS » sob 28 lip, 2012

Jak w temacie czy koła od cagivy mito wejda mi bez zadnych przeszkód w montazu do kingwaya naked?? planuje zrobic taka przerobke z racji tego iz jazda z krzywymi seryjnie kolami nakeda jest niebezpieczna, a druga sprawa jest to ze na zakretach lubie sie klasc a na seryjnych laczkach juz mi sie dwa razy du** slizgła na szczescie opanowalem sytuacje;) z góry dziekuje za pomoc;)


Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: EDEKNWZ » sob 28 lip, 2012

to nie lepiej zmienic na lepsze opony i z slizganiem bedziesz miał po kłopocie :p

BlackWolfBPS
Amator
Amator
Posty: 13
Rejestracja: sob 28 lip, 2012
Lokalizacja: czempiĂą

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: BlackWolfBPS » sob 28 lip, 2012

Owszem, ale tu przychodzi znow klopot z krzywymi felgami z ktorych slyna naked'y;P a jak mial bym kupic felgi z oponami nowe ktore mialy by byc "proste" to wole kupic od mito bo wtedy wiem co mam;P a no i jeszcze wiesz moze jak tu utwardzic zawieszenie? bo plywa jak cholera;p

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: EDEKNWZ » sob 28 lip, 2012

tylnie czu przednie ?

BlackWolfBPS
Amator
Amator
Posty: 13
Rejestracja: sob 28 lip, 2012
Lokalizacja: czempiĂą

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: BlackWolfBPS » sob 28 lip, 2012

tylnie;P przednie jest wporządku;)


Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: EDEKNWZ » sob 28 lip, 2012

a dużo masz powietrza w tylniej oponie ?? :p

BlackWolfBPS
Amator
Amator
Posty: 13
Rejestracja: sob 28 lip, 2012
Lokalizacja: czempiĂą

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: BlackWolfBPS » sob 28 lip, 2012

na 100% tak;)

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: EDEKNWZ » sob 28 lip, 2012

to w z tyłu w amortyzatorze masz takie ząbki i tam rehulujesz twardość

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: BeNeK » sob 28 lip, 2012

jest za miękki czy pływa bo to różnica ?

Jeśli pływa to tulejki gumowo-metalowe wahacza są do wymiany
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

BlackWolfBPS
Amator
Amator
Posty: 13
Rejestracja: sob 28 lip, 2012
Lokalizacja: czempiĂą

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: BlackWolfBPS » sob 28 lip, 2012

na pagórkach "nie duzych" du** podskakuje jak glupia mimo iz kola trzymaja sie jezdni.... sie czuje tak jak bym na fali plynal lodka;p

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: EDEKNWZ » sob 28 lip, 2012

to amorki :p

BlackWolfBPS
Amator
Amator
Posty: 13
Rejestracja: sob 28 lip, 2012
Lokalizacja: czempiĂą

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: BlackWolfBPS » sob 28 lip, 2012

Oki;p mam jeszcze jedno pytanko gdzie kupujecie te silniki 125ccm 110ccm ? bo ja szukalem ZS154FMI i mi wychodzi tylko archiwum allegro;p


BlackWolfBPS
Amator
Amator
Posty: 13
Rejestracja: sob 28 lip, 2012
Lokalizacja: czempiĂą

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: BlackWolfBPS » sob 28 lip, 2012

dziękowac;)

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Koła mito w naked'zie

Postautor: EDEKNWZ » sob 28 lip, 2012

ja ja :p

[ Dodano: |28 Lip 2012|, o 12:39 ]
możesz browarka postawic <rotfl>



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl