• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Honda Cr 125

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Honda Cr 125

Postautor: mateusz167 » czw 26 lip, 2012

Siemanko :) Chciałbym zaprezentować mój nowy nabytek czyli Honde Cr 125 :) Jest tp typowy cross na tor . Posiada 5 biegów co jest minusem jak dla mnie , ponieważ brakuje tej 6 czasami , ale ogólnie jest dobrze :) na pierwszych trzech biegów spokojnie można postawić ją na koło bez sprzęgła :) Honda jest z 2000 roku , ma założony nowy cylinder na nicasilu oraz tłok selekcji A , założone nowe sprzęgła , łożyska na wale i inne duperele :) W najbliższym czasie z chęcią zamówiłbym nowe manetki i jakąś okleine , ale nie wiem czy fundusze na to pozwolą:)
http://imageshack.us/photo/my-images/69 ... 108fu.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc00110dr.jpg/


Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Honda Cr 125

Postautor: BarneY » czw 26 lip, 2012

mateusz167, Fajna CRka :) Planujesz startować w jakiś zawodach? :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Honda Cr 125

Postautor: mateusz167 » czw 26 lip, 2012

Na razie nie ma na to funduszy , ale myślę niedługo się wybrać do najbliższego klubu motocrossowego i dowiedzieć się co i jak . Jak bym chciał startować to najpierw bym musiał u nich na torze przejechać kilka kółek na czas i zobaczyć czy się dostanę do teamu :)

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Honda Cr 125

Postautor: BarneY » czw 26 lip, 2012

mateusz167, No to ćwicz, ćwicz i zbieraj kasę. Albo sponsora poszukaj :D
Powodzenia! :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Honda Cr 125

Postautor: BeNeK » czw 26 lip, 2012

fajna cr by była jak by nie różowe akcenty!!! :D stary weź to przemaluj :D tzn na mój gust to ten kolorek różowy jest tragiczny :D nienawidzę różowego zwłaszcza na moto dla facetów <yea>

a cr się fajnie jeździ więc tak zrób sobie tor w lesie i ćwicz swoje umiejętności... na torze to już nie przelewki tam się zapie**@l@ a nie jeździ "niedzielnymi" przejażdżkami <troll>

miłej zabawy ;]
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!


Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Honda Cr 125

Postautor: mateusz167 » czw 26 lip, 2012

BeNeK, to nie różowy :D jak byś ją zobaczył na żywo to jest Czerwona , jedynie z przodu błotnik jest wyblaknięty i może to ci przypomina różowy :) Na torze już byłem skakałem itd. :) Tylko , że prywatnie byłem :D nie , że już na testy do motoklubu :)
Ostatnio zmieniony czw 26 lip, 2012 przez mateusz167, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda Cr 125

Postautor: Yato » czw 26 lip, 2012

git maszynka :D
pewnie koło 40 koni ma :) pochwal się spalaniem :D

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Honda Cr 125

Postautor: mateusz167 » czw 26 lip, 2012

Koni ma 40-43 teraz tego nie określe :) a spalanie to sam nie wiem :) ale jak wleje 5l to z 2 , 3 godzinki dobrego jeżdżenia i po paliwku :) ale dla mnie to nie robi różnicy bo wole wlać do niej 5l niż do ogara , bo chociaz mam frajde z jazdy i można już pośmigać na prawde na kole :)

Awatar użytkownika
Gusmas
Majster
Majster
Posty: 144
Rejestracja: wt 09 sie, 2011
Lokalizacja: Warszawa-MokotĂłw

Re: Honda Cr 125

Postautor: Gusmas » czw 26 lip, 2012

Ładna ładna, też mam cr'e, tylko 250 na działce, nigdy się nie chwaliłem bo jest w strasznym stanie, i prawie w ogóle nią nie jeżdżę.

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Honda Cr 125

Postautor: mateusz167 » czw 26 lip, 2012

no 250 to już ma troche mocy :)

Awatar użytkownika
Gusmas
Majster
Majster
Posty: 144
Rejestracja: wt 09 sie, 2011
Lokalizacja: Warszawa-MokotĂłw

Re: Honda Cr 125

Postautor: Gusmas » czw 26 lip, 2012

Koło 60 koni, z każdego biegu na koło leci, ale w zeszłym roku mi dętka z tylu poszła i nie chce mi się zmieniać ;d, przy najbliższej okazji wstawie jakieś foty

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Honda Cr 125

Postautor: Szczepan » czw 26 lip, 2012

No gicior maszyna do katania zamiast ogara :D Kolega miał ale Suzuki RM 250, to też z każdego biegu na koło :D

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Honda Cr 125

Postautor: Lukas995 » czw 26 lip, 2012

Fajna maszynka :D pojeździłby :PP

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda Cr 125

Postautor: to&owo » czw 26 lip, 2012

ganiałem taką :D ale to żyje dopiero na high rpm :D ale fakt ,że potem buta ma takiego ,że ja cię pierdziele :D

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Honda Cr 125

Postautor: mateusz167 » pt 27 lip, 2012

Gusmas, ja wczoraj rozbierałem koło bo miałem z tyłu kapcia i się okazało , że dętka całą <rotfl> a ja się tyle narozbierałem , zdjąć oponę z tyłu w niej i dętke to jedna wielka męczarnia :D



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl