Mam nadzieje, że komuś sie pomoże w sprawach sercowych.
Pozdrawiam













skoro tylko kase wyłudzała na jakies prezenciki itp to nie ma czego żałować , widac co byla warta xdMarcin 205 pisze:pieniądze okazały się dla mnie ważniejsze od niej.





_ANIOŁ_ pisze:Z doświadczenia wiem, że do 20 nie ma sensu pchać się w długie związki

Marcin 205 pisze:Spidi67, właśnie nie wyłudzała, nie dopominała się o żadne wyjścia do kina itp. Taki po prostu mam charakter, że rzeczy i dobra materialne są dla mnie ważniejsze od ludzi. Teraz mam taką przyjaciółkę, mamy wiele wspólnych zainteresowań, jednak ona wie o mojej chorobie i ani ona, ani ja nie dążymy do niczego więcej niż przyjaźń.





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości