Urwałem seryjną i wymieniłbym może na taką tylko mam wątpliwości bo czytałem że słabe światło daje w nocy - rozproszone.
Ma ktoś taką ?



[/URL]

Świeci to jak świeczka w słoiku, kolega miał coś podobnego i dośc szybko się pozbył, potem zakupił coś w ten deseń http://allegro.pl/lampa-przod-reflektor ... 13824.html i to już świeci normalnie i nawet jakaś homologacja jest .


nic trudnego
jakbym coś znalazł fajnego w cenie z normalnymi żarówkami to fajnie by było, a jak nie to będę musiał tą seryjną jakoś przerobić lekko mocowanie.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości