Niestety miałem też 2 dni temu incydent, motocykl wylądował w rowie pionowo w dół.
Mi na szczęście się nic nie stało, ale mój sprzęcik już wyglądał gorzej a mianowicie:
Pęknięty boczek
Porysowany błotnik
Urwany zaczep od owiewki/lampy
Kierownice mi też wykrzywiło, ale naprostowałem i jest już w porządku
Zastanawiam się teraz nad taką owiewką
Widziałem na awatarze że ktoś ma też taką tylko teraz nie mogę znaleźć tego kolegi
I mam parę pytań o nią, jak ktoś ma taką proszę o pw.
















a pobocza ni ma... na szczęście nie miał owiewek bocznych i mu sie nieźle picło wtedy
- ona wyciągała a Ty tylko podtrzymywałeś żeby się jej nie wyślizgnął? . Ja mam taką przyjaciółkę - kiedyś jak się uparła żeby się z nią siłować na rękę to z uśmiechem na twarzy kładła moją jak chciała. 