Co będziesz częściej użytkował 



Co będziesz częściej użytkował 
[/URL]




Jak stellę ukończę to pewnie ogarem bd mniej jeździł a tym bd szalał po ulicach 
modó³ wm mugen sport cdti

u mnie skoki na 1,5m wytrzymała
jedyne co to podnóżki się poobrywały









właśnie takie sytuacje sobie wyobrażałem
tak cichutko nówka Ogarek 200 


wiesmak24 pisze:Z Kumplem mielismy zrobic rower ze 139FMb do stuntu ale nie mielismy czym mocowań uspadwac a nikt w okolicu nie ma MIG-a.
.

szczęście w nieszczęściu 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości