Przedstawiam wam projekt motorynki Stelli
Projekt w fazie prac początkowych jak na razie
Ale cały czas do przodu. Początkowo miałem ją robić na oryginał ale jednak zrobię inaczej, mianowicie zawsze chciałem mieć coś do latania na kole tylko brak funduszy na to nie pozwalał... Więc wpadłem na pomysł zrobienia stelli pod stunt
Napędzana będzie chińskim 4t takim jak w ogarze, najprawdopodobniej o poj. 125 (18kg wagi ramy bez silnika + 20kg silnik + coś tam dojdzie 5kg= jakieś 45kg wagi na 8KM, jak na razie dyskusję na ten temat pominę
). Więc tak, w stelli planuję dać amorki z pony, silnik 125 4t, pegi do dolnych mocowań amorków, stelaż, kiera z pony, pegi na lagi i to by było chyba na tyle. Dziś dałem nowe szczęki hamulcowe, nową zębatkę tylną 29z, nowe zabieraki. Czas realizacji bliżej nie określony.



ale wystarczy puki co 


a co dopiero w stelli




[/URL]