Fajnie że już w poniedziałek wyślesz 



Fajnie że już w poniedziałek wyślesz 

Czekam na dane do wysyłki i pieniążki.

chyba że starczy dla wszystkich to mogę dostać dwie.







(taka dodatkowa reklama forum
)






Ale boję się teraz, bo znasz moje dane i że wpadniesz do mnie w nocy jak będę spał... Brr, aż się boję pisać
Nie no żart
Jak naklejki przyjdą to Ci napiszę pozytywa w tym dziale 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości