


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

EDEKNWZ pisze:byłbym bardzo wdzięczny jeśli podacie jakoś oponkę na tył mojego GB najlepiej jak by była orginalna


EDEKNWZ pisze:byłbym bardzo wdzięczny jeśli podacie jakoś oponkę na tył mojego GB najlepiej jak by była orginalna




ale na niej długo by pojezdził 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości