• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Opony

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Opony

Postautor: choinka » czw 21 cze, 2012

Tak, podejdzie. Ja mam normalną 2,5cala do opony 100/90.


Awatar użytkownika
ElDzej292
Specjalista
Specjalista
Posty: 194
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Opony

Postautor: ElDzej292 » czw 21 cze, 2012

Ktoś tu pytał o opony shinko według mnie bardzo dobre opony można brać :P oczywiście mam taką w swoim na tyle tylko szerszą

Awatar użytkownika
Stefcio997
Weteran
Weteran
Posty: 337
Rejestracja: sob 17 mar, 2012
Lokalizacja: Olsztyn (W-M)

Re: Opony

Postautor: Stefcio997 » czw 21 cze, 2012

ElDzej292, od chińskich seryjnych wszystko lepsze, ale z roadsportem albo pilotroadem to niema co tego równać ;p
She's not girl, she's so bad.
She's the best ride I ever had.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22630240

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: Opony

Postautor: polo » ndz 24 cze, 2012

ElDzej292, a nie uciekają na mokrym, czy piasku? Mam enduro, ta co chciałem kupić, to "szeroka kostka" czyli dosyć rzadko rozmieszczone, ale duże powierzchniowo kostki. Nie mam pojęcia jak się będzie zachowywała na asfalcie, ale z szutrów nie zrezygnuję :D
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek

fake4r

Re: Opony

Postautor: fake4r » ndz 24 cze, 2012

Weź taką jak oryginał typu enduro, z dużą kostką będzie słabo na asfalcie, chyba że 90% jeździsz w terenie ale nie sądzę.
Ja teraz założyłem metzelera na asfalt i fajnie się jeździ, w terenie nie użytkuję.
http://allegro.pl/opona-motorwa-4-10-18 ... 71068.html


Awatar użytkownika
atlasik
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: czw 17 maja, 2012
Lokalizacja: Gliwice

shinko

Postautor: atlasik » wt 26 cze, 2012

moge wsadzić taką opone na przód 3.00.18 pojemność moto 125.. ccm

http://motoallegro.pl/3-00-18-f230-opon ... 34124.html mam teraz 3.25 ale jest troche za szeroka zaniza


proszę o szybką odp chce jeszcze dzis zamówić :)
Ostatnio zmieniony wt 26 cze, 2012 przez atlasik, łącznie zmieniany 1 raz.
BS-4T-125 Âłapie chwile ulotne jak ulotka!

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » wt 26 cze, 2012

atlasik, możesz , sam mam 3.00 na przodzie i jest gitt ! ;d

Awatar użytkownika
atlasik
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: czw 17 maja, 2012
Lokalizacja: Gliwice

Re: Opony

Postautor: atlasik » wt 26 cze, 2012

Lukas16 pisze:atlasik, możesz , sam mam 3.00 na przodzie i jest gitt ! ;d




ok to biore ją podoba mi sie bardzo i jeszcze rozmiarówka dobra bo cieżko znalesc cos dobrego za ta cene
BS-4T-125 Âłapie chwile ulotne jak ulotka!

Awatar użytkownika
ElDzej292
Specjalista
Specjalista
Posty: 194
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Opony

Postautor: ElDzej292 » czw 28 cze, 2012

Mam oponkę na asfalt i mogę powiedzieć że nie ucieka na deszczu dzisiaj nawet jechałem i trzyma się bardzo dobrze a jeszcze jedno składam się na zakręcie tak że zahaczam podnóżką o asfalt tą co trzymam nogi na niej a czasami jeszcze bardziej więc mi to wystarcza.

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Opony

Postautor: Bubles » czw 28 cze, 2012

Opłaca się za tego metza tyle dać? Czy ta cena to już przegięcie pały?

http://allegro.pl/3-00-18-metzeler-me-2 ... 32512.html

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Opony

Postautor: Alpen » czw 28 cze, 2012

Bubles, Opłaca się, moja 17" kosztowała 147zł, a 18" są z reguły droższe.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » czw 28 cze, 2012

Bubles, ja identyczna kupiłem za 40 zeta z przesyłka ;d licytacja była ;d fuksło mi się

taką opone ma do sprzedania koles z forum luckyluck bodajże za 100zł nówka

Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: Opony

Postautor: StreetoOo » wt 03 lip, 2012

Hejka. Mam pytanko: czy ta oponka podejdzie do mojego gb ? http://allegro.pl/duro-110-90-16-dm1004 ... 24153.html na tył oczywiście. Seryjna opona ma wymian podajże 90/90/16. Proszę o pomoc :) Z góry dzięki :D
Pozdrawiam LwG

_ANIOŁ_
Majster
Majster
Posty: 122
Rejestracja: pn 14 maja, 2012
Lokalizacja: Yamasakownia na Kujawach

Re: Opony

Postautor: _ANIOŁ_ » wt 03 lip, 2012

Podejdzie ale to takie samo gówno jak seryjna.

Awatar użytkownika
Lukas87
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 01 mar, 2012
Lokalizacja: SMI

Re: Opony

Postautor: Lukas87 » śr 04 lip, 2012

ja sobie chwalę oponę mam Duro 120/80 na zakretach swietnie sie trzyma a sasiad ma w czoperze tez duro i nie narzeka



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl