• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

kierunki

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

kierunki

Postautor: Nahirek » ndz 03 cze, 2012

http://allegro.pl/kierunk...2363919567.html
co myślicie o takich ? :>
beda pasować?

Jak ktoś widzial fajniejsze albo tansze to niech daje link :D


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: kierunki

Postautor: Lukas995 » pn 04 cze, 2012

Będą pasować tylko do tego dolicz jeszcze przerywacz do ledów jakieś 20zł ..
Ogólnie całkiem fajne są ;)

Poprawiam link --> http://allegro.pl/show_item.php?item=2363919567

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: kierunki

Postautor: Nartivun » śr 06 cze, 2012

Też myślę nad takimi, jak wymienię tylko 2 to też przerywacz trza wymienić? I co się stanie, jak nie wymienię przy 4?
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

sebekscania
Majster
Majster
Posty: 106
Rejestracja: sob 28 sty, 2012
Lokalizacja: Kornica Stara

Re: kierunki

Postautor: sebekscania » śr 06 cze, 2012

Bedą Ci szybko migać kierunki bo mniejszy pobór mocy mają...Jak dwa to jeszcze chyba w miarę będą migać...

Stunter908
Specjalista
Specjalista
Posty: 175
Rejestracja: pt 27 kwie, 2012
Lokalizacja: CheÂłm

Re: kierunki

Postautor: Stunter908 » śr 06 cze, 2012

Te kierunki podobno bardzo słabej jakości są. ;P
Po dÂługiej przerwie ponownie na forum.


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: kierunki

Postautor: Lukas995 » czw 07 cze, 2012

jak wymienię tylko 2 to też przerywacz trza wymienić? I co się stanie, jak nie wymienię przy 4?


Jak wymienisz na 4-led to będą świecić cały czas , a jak dasz tylko 2-led to uciągnie na zwykłym przerywaczu ;p i będą dobrze migać ;p

Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: kierunki

Postautor: Nahirek » sob 30 cze, 2012

nie zgadzam sie z kolega up :)
mam 4 led aktulanie 2 podlaczone... poniewaz mam za krotkie kabelki od nich zeby podpiąć do tylu ale juz niedlugo dorwe lutownice ;)
podlaczylem je wszystkie i migały prawidlowo tak jak nalezy;)
macie tu fotki tych 2 co musze zamontowac wieczorem wrzuce jak migają przednie ;) a po weekendzie jak wszystkie :)

[ Dodano: |30 Cze 2012|, o 15:06 ]
Obrazek

[ Dodano: |30 Cze 2012|, o 15:45 ]
ZDJ 1

Obrazek

ZDJ 2

Obrazek

ZDJ 3

Obrazek

ZDJ 4

Obrazek

ZDJ 5

Obrazek

[ Dodano: |30 Cze 2012|, o 15:46 ]
sa bardzo dobrej jakości moim zdaniem ;) zginają sie pod ciężarem co zapobiega zlamaniu (wiadomo jak ktos chce zlamac to zlamie ...)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: kierunki

Postautor: choinka » sob 30 cze, 2012

Też kupiłem ostatnio takie kierunki i bardzo ładnie świecą :)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl